Omnisend (1.1.1) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Type
sv: Typ

en: None
sv: Ingen

en: Country
sv: Land

en: Name
sv: Namn

en: API Key
sv: API-nyckel

en: Address
sv: Adress

en: State
sv: Läge

en: City
sv: Stad

en: Postal code
sv: Postnummer

en: Gender
sv: Kön

en: Enable debugging
sv: Aktivera felkodsavsökning

en: Country code
sv: Landskod

en: About
sv: Om

en: Development settings
sv: Utvecklarinställningar
