Omnystudio (1.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Image
hu: Kép

en: Category
hu: Kategória

en: Visibility
hu: Láthatóság

en: API Key
hu: API-kulcs

en: Duration
hu: Időtartam

en: Publisher
hu: Kiadó

en: About
hu: Leírás

en: Season
hu: Szezon

en: Artwork
hu: Műalkotás

en: Page Size
hu: Oldal mérete
