Omnystudio (1.0.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Category
lt: Kategorija

en: Visibility
lt: Matomumas

en: API Key
lt: API raktas

en: Duration
lt: Laikas

en: About
lt: Apie
