Omnystudio (1.0.0-alpha3) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Image
sv: Bild

en: Category
sv: Kategori

en: Visibility
sv: Synlighet

en: API Key
sv: API-nyckel

en: Duration
sv: Varaktighet

en: About
sv: Om

en: Season
sv: Säsong
