Omnystudio (1.0.0-alpha3) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Image
uk: Зображення

en: Category
uk: Категорія

en: Visibility
uk: Видимість

en: Duration
uk: Тривалість

en: Publisher
uk: Видавець

en: About
uk: Про модуль

en: Season
uk: Сезон

en: Episode
uk: Епізод

en: Artwork
uk: Оформлення

en: Network
uk: Мережа

en: Page Size
uk: Розмір аркуша
