Omnystudio (1.0.0-alpha4) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Category
kn: ವರ್ಗ

en: Duration
kn: ಕಾಲಾವಧಿ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Network
kn: ಜಾಲಬಂಧ
