Omnystudio (1.0.0-alpha4) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Image
ru: Изображение

en: Category
ru: Категория

en: Visibility
ru: Видимость

en: API Key
ru: Ключ API

en: Duration
ru: Продолжительность

en: Publisher
ru: Издатель

en: About
ru: Информация
