Omnystudio (1.0.0-alpha5) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Image
fi: Kuva

en: Category
fi: Kategoria

en: Visibility
fi: Näkyvyys

en: Duration
fi: Kesto

en: Publisher
fi: Julkaisija

en: About
fi: Tietoja
