Omnystudio (1.0.0-alpha5) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Image
ja: 画像

en: Category
ja: カテゴリー

en: Visibility
ja: 閲覧の制限

en: Duration
ja: 期間

en: Publisher
ja: 出版社

en: About
ja: アバウト

en: Network
ja: ネットワーク
