Omnystudio (1.0.0-alpha5) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Image
ta: படம்

en: Category
ta: பிரிவு

en: Visibility
ta: பார்க்கக்கூடிய நிலை

en: Duration
ta: கால இடைவெளி

en: About
ta: பற்றி
