Omnystudio (1.0.0-alpha6) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Image
be: Малюнак

en: Category
be: Катэгорыя

en: Visibility
be: Бачнасць

en: API Key
be: Ключ API

en: Duration
be: Працягласць

en: About
be: Аб
