Omnystudio (1.0.0-alpha7) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Image
it: Immagine

en: Category
it: Categoria

en: Visibility
it: Visibilità

en: Duration
it: Durata

en: Publisher
it: Editore

en: About
it: Informazioni

en: Season
it: Stagione
