Omnystudio (1.0.0-alpha7) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Image
pt: Imagem

en: Category
pt: Categoria

en: Visibility
pt: Visibilidade

en: API Key
pt: Chave de API

en: Duration
pt: Duração

en: Publisher
pt: Autor

en: About
pt: Sobre

en: Season
pt: Temporada
