Omnystudio (1.0.0-alpha8) - en to de translation catalogue (14 entries)

en: Description
de: Beschreibung

en: Image
de: Bild

en: Category
de: Kategorie

en: Visibility
de: Sichtbarkeit

en: API Key
de: API-Schlüssel

en: Duration
de: Dauer

en: Publisher
de: Herausgeber

en: About
de: Über

en: Season
de: Jahreszeit

en: Video Url
de: Video-URL

en: Artwork
de: Kunstwerk

en: Network
de: Netzwerk

en: Slug
de: Titelform

en: Page Size
de: Seitengröße
