Omnystudio (1.0.0-alpha8) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Description
gl: Descrición

en: Image
gl: Imaxe

en: Category
gl: Categoría

en: Visibility
gl: Visibilidade

en: Duration
gl: Duración

en: About
gl: Información
