Omnystudio (1.0.0-alpha8) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Description
gu: વર્ણન

en: Category
gu: શ્રેણી

en: Visibility
gu: દ્રશ્યતા

en: Duration
gu: સમયગાળો

en: About
gu: વિશે
