Omnystudio (1.0.0-alpha8) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Description
is: Lýsing

en: Image
is: Mynd

en: Category
is: Flokkur

en: Visibility
is: Sýnileiki

en: API Key
is: API Lykill

en: About
is: Um
