Omnystudio (1.0.0-alpha8) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Description
ka: აღწერა

en: Image
ka: სურათი

en: Category
ka: კატეგორია

en: Visibility
ka: ხილვადობა

en: Duration
ka: ხანგრძლივობა
