Omnystudio (1.0.0-alpha8) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Description
ps: سپړنه

en: Image
ps: انځور

en: Category
ps: ټولی

en: Visibility
ps: لیدوړتیا

en: About
ps: په اړه
