Omnystudio (1.0.0-alpha8) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Description
tr: Açıklama

en: Image
tr: Resim

en: Category
tr: Kategori

en: Visibility
tr: Görünürlük

en: Duration
tr: Süre

en: About
tr: Hakkında
