One Type (8.x-1.0-beta3) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Image
de: Bild

en: One
de: Eins

en: Embedded Video
de: Eingebundenes Video

en: About
de: Über

en: Taxonomy Menu
de: Taxonomiemenü

en: SettingsForm
de: Konfigruationsformualr
