One Type (8.x-1.0-beta3) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Image
es: Imagen

en: One
es: Uno

en: Embedded Video
es: Vídeo Incrustado

en: About
es: Acerca de

en: Taxonomy Menu
es: Menú de taxonomía.
