One Type (8.x-1.0-beta4) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Weight
sv: Vikt

en: Image
sv: Bild

en: One
sv: Ett

en: About
sv: Om

en: Taxonomy Menu
sv: Taxonomimeny
