One Type (8.x-1.0-beta4) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Weight
uk: Вага

en: Image
uk: Зображення

en: One
uk: Один

en: About
uk: Про модуль

en: Taxonomy Menu
uk: Меню таксономії
