One API - for Android App (8.x-1.0-beta3) - en to hu translation catalogue (20 entries)

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Parent
hu: Szülő

en: One
hu: Egy

en: Name
hu: Név

en: Search Keywords
hu: Keresési kulcszavak

en: All
hu: Mind

en: Desc
hu: Csökk

en: node
hu: tartalom

en: Sort by
hu: Rendezés

en: ‹ Previous
hu: ‹ Előző

en: Next ›
hu: Következő ›

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Offset
hu: Eltolás

en: About
hu: Leírás

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester
