One API - for Android App (8.x-1.0-beta4) - en to ar translation catalogue (18 entries)

en: all
ar: الكل

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Parent
ar: الأب

en: Name
ar: الاسم

en: Search Keywords
ar: كلمات البحث

en: term
ar: مصطلح

en: All
ar: الكل

en: Desc
ar: تنازلي

en: node
ar: عقدة

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: ‹ Previous
ar: ‹ السابق

en: Next ›
ar: التالي ›

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: About
ar: حول

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
