One API - for Android App (8.x-1.0-beta4) - en to lv translation catalogue (17 entries)

en: all
lv: visi

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Parent
lv: Vecāks

en: Name
lv: Nosaukums

en: Search Keywords
lv: Meklējamie Atslēgvārdi

en: term
lv: termins

en: All
lv: Visi

en: Desc
lv: Dilst.

en: node
lv: mezgls

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: About
lv: Par

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
