One API - for Android App (8.x-1.0-beta4) - en to sv translation catalogue (21 entries)

en: all
sv: alla

en: Reset
sv: Återställ

en: Parent
sv: Ovanliggande

en: One
sv: Ett

en: Name
sv: Namn

en: Search Keywords
sv: Nyckelord för sökning

en: All
sv: Alla

en: Desc
sv: Fallande

en: node
sv: nod

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: ‹ Previous
sv: ‹ Föregående

en: Next ›
sv: Nästa ›

en: Apply
sv: Applicera

en: Offset
sv: Kompensera

en: About
sv: Om

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud
