One API - for Android App (8.x-1.0-beta4) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Name
ug: ئىسىم

en: All
ug: ھەممە

en: ,
ug: ،

en: node
ug: نۇقتا

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: About
ug: ھەققىدە

en: - All -
ug: ھەممىسى
