One API - for Android App (8.x-1.0-beta4) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Parent
az: Valideyn

en: Name
az: Ad

en: Search Keywords
az: Açar söz axtarışı

en: term
az: termin

en: All
az: Hammısı

en: Desc
az: azaldın

en: node
az: material

en: Sort by
az: Sırala
