One API - for Android App (8.x-1.0-beta4) - en to et translation catalogue (23 entries)

en: all
et: kõik

en: Reset
et: Tühista

en: Parent
et: Vanem

en: One
et: Üks

en: Name
et: Nimi

en: Search Keywords
et: Otsingu märksõnad

en: term
et: termin

en: All
et: Kõik

en: Desc
et: Kahanev

en: node
et: postitus

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: About
et: Programmist

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: REST export
et: REST eksport
