One API - for Android App (8.x-1.0-beta4) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Parent
gu: પિતૃ

en: Name
gu: નામ

en: All
gu: બધા

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: About
gu: વિશે
