One API - for Android App (8.x-1.0-beta4) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Parent
ps: پلرين

en: Name
ps: نوم

en: Search Keywords
ps: آرويىونې پلټون

en: All
ps: ټول

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: About
ps: په اړه

en: - All -
ps: - ټول -
