One API - for Android App (8.x-1.0-beta4) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Parent
sl: starš

en: Name
sl: Ime

en: All
sl: Vsi

en: node
sl: vozlišče

en: About
sl: O modulu
