One Click Accessibility (1.0.0-beta1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Save
gl: Gardar

en: Position
gl: Posición

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita
