One Click Accessibility (1.0.0-beta3) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Position
el: Θέση

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά
