One Click Accessibility (1.0.0-beta3) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Save
fi: Tallenna

en: Position
fi: Sijoitus

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla
