One Click Accessibility (1.0.0-beta3) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Save
sk: Uložiť

en: Position
sk: Pozícia

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo
