OnePageCRM API (1.0.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Response
fa: پاسخ

en: Settings
fa: تنظیمات

en: User ID
fa: شناسه کاربر

en: Contacts
fa: مخاطبین

en: Operation
fa: عملکرد

en: Delete contact
fa: حذف تماس
