OnePageCRM API (1.0.0-beta1) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Actions
af: Aksies

en: Settings
af: Verstellings

en: Update status
af: Opdateer status

en: System
af: Stelsel

en: Users
af: Gebruikers

en: Operation
af: Operasie

en: Attachments
af: Aanhangsels

en: Delete action
af: Skrap aksie

en: Delete contact
af: Skrap kontak
