OnePageCRM API (1.0.0-beta1) - en to ar translation catalogue (17 entries)

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Response
ar: الجواب

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Notes
ar: ملحوظات

en: User ID
ar: معرف المستخدم

en: Update status
ar: حالة التحديث

en: System
ar: النظام

en: Users
ar: المستخدمون

en: Filters
ar: المرشحات

en: Operation
ar: عملية

en: Notifications
ar: الإشعارات

en: Attachments
ar: المرفقات

en: Countries
ar: الدول

en: Reference
ar: مرجع

en: Delete action
ar: احذف الإجراء

en: Delete contact
ar: احذف الاتصال

en: Action ID
ar: اجراءات المعرف
