OnePageCRM API (1.0.0-beta1) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Actions
bs: Akcije

en: Settings
bs: Postavke

en: Update status
bs: Status osvježavanja

en: System
bs: Sistem

en: Users
bs: Korisnici

en: Filters
bs: Filteri

en: Notifications
bs: Obavijesti

en: Mark as read
bs: Označi kao pročitano
