OnePageCRM API (1.0.0-beta1) - en to ca translation catalogue (19 entries)

en: Actions
ca: Accions

en: Response
ca: Resposta

en: Settings
ca: Paràmetres

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: Update status
ca: Estat de les actualitzacions

en: Contacts
ca: Contactes

en: System
ca: Sistema

en: Update action
ca: Actualitza l'acció

en: Users
ca: Usuaris

en: Filters
ca: Filtres

en: Operation
ca: Operació

en: Notifications
ca: Notificacions

en: Attachments
ca: Adjunts

en: Countries
ca: Països

en: Reference
ca: Referència

en: Delete action
ca: Esborrar acció

en: Mark as read
ca: Marca com a llegit

en: Delete contact
ca: Suprimeix contacte

en: Action ID
ca: ID de l'acció
