OnePageCRM API (1.0.0-beta1) - en to cs translation catalogue (17 entries)

en: Actions
cs: Akce

en: Response
cs: Odpověď

en: Settings
cs: Nastavení

en: Notes
cs: Poznámky

en: User ID
cs: ID uživatele

en: Update status
cs: Status aktualizace

en: System
cs: Systém

en: Update action
cs: Nastavení aktualizace

en: Users
cs: Uživatelé

en: Filters
cs: Filtry

en: Operation
cs: Operace

en: Attachments
cs: Přílohy

en: Countries
cs: Země

en: Delete action
cs: Smazat akci

en: Mark as read
cs: Označit jako přečtené

en: Delete contact
cs: Smazat kontakt

en: Action ID
cs: Identifikátor akce
