OnePageCRM API (1.0.0-beta1) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Actions
cy: Gweithredoedd

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Update status
cy: Diweddaru statws

en: Users
cy: Defnyddwyr

en: Filters
cy: Hidlyddion

en: Operation
cy: Gweithrediad

en: Attachments
cy: Atodiadau

en: Delete action
cy: Dileu gweithred

en: Delete contact
cy: Dileu'r cyswllt
