OnePageCRM API (1.0.0-beta1) - en to el translation catalogue (18 entries)

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Notes
el: Παρατηρήσεις

en: User ID
el: Αναγνωριστικό χρήστη

en: Update status
el: Ενημέρωση κατάστασης λειτουργίας

en: Contacts
el: Επαφές

en: System
el: Σύστημα

en: Update action
el: Ενέργεια ενημέρωσης

en: Users
el: Χρήστες

en: Filters
el: Φίλτρα

en: Operation
el: Λειτουργία

en: Notifications
el: Ειδοποιήσεις

en: Attachments
el: Συνημμένα

en: Reference
el: Αναφορά

en: Delete action
el: Διαγραφή ενέργειας

en: Mark as read
el: Σήμανση ως αναγνωσμένα.

en: Delete contact
el: Διαγραφή επαφής

en: Action ID
el: ID ενέργειας
