OnePageCRM API (1.0.0-beta1) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Actions
eo: Agoj

en: Settings
eo: Agordoj

en: Update status
eo: Ĝisdata stato

en: System
eo: Sistemo

en: Users
eo: Uzantoj

en: Filters
eo: Filtroj

en: Operation
eo: Operacio

en: Attachments
eo: Alkroĉaĵoj

en: Countries
eo: Landoj

en: Delete action
eo: Forigu agon

en: Delete contact
eo: Forigu la kontrakton
