OnePageCRM API (1.0.0-beta1) - en to fi translation catalogue (20 entries)

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Response
fi: Vastaus

en: Settings
fi: Asetukset

en: Notes
fi: Lisätietoa

en: User ID
fi: Käyttäjän ID

en: Update status
fi: Päivitystiedot

en: Contacts
fi: Yhteyshenkilöt

en: System
fi: Järjestelmä

en: Update action
fi: Toimenpide päivitettäessä

en: Users
fi: Käyttäjät

en: Filters
fi: Suodattimet

en: Operation
fi: Toimenpide

en: Notifications
fi: Ilmoitukset

en: Attachments
fi: Liitteet

en: Countries
fi: Maat

en: Reference
fi: Viittaus

en: Delete action
fi: Poista toimenpide

en: Mark as read
fi: Merkitse luetuksi

en: Delete contact
fi: Poista yhteystieto

en: Action ID
fi: Toiminnon ID
