OnePageCRM API (1.0.0-beta1) - en to gl translation catalogue (16 entries)

en: Actions
gl: Accións

en: Settings
gl: Axustes

en: Notes
gl: Notas

en: User ID
gl: ID de usuario/a

en: Update status
gl: Estado de actualización

en: System
gl: Sistema

en: Update action
gl: Actualizar acción.

en: Users
gl: Usuarios

en: Filters
gl: Filtros

en: Operation
gl: Operación

en: Attachments
gl: Adxuntos

en: Countries
gl: Paises

en: Reference
gl: Referencia

en: Delete action
gl: Eliminar accións

en: Mark as read
gl: Marcar coma lida

en: Delete contact
gl: Eliminar contacto
