OnePageCRM API (1.0.0-beta1) - en to hi translation catalogue (14 entries)

en: Actions
hi: क्रियाएँ

en: Response
hi: उत्तर

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: User ID
hi: उपयोगकर्ता आईङी

en: Update status
hi: नवीनतम स्थिति

en: System
hi: प्रणाली

en: Users
hi: प्रयोक्ता

en: Filters
hi: फ़िल्टर

en: Operation
hi: काम

en: Attachments
hi: संलग्नी

en: Reference
hi: संदर्भ

en: Delete action
hi: क्रिया मिटाएँ

en: Delete contact
hi: संपर्क मिटाएँ

en: Action ID
hi: कार्य आईडी
